Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за вработување на лица за нега и чистење

Најди работа и вработи се! Регистрирај оглас за работа и најди работник!Во категоријата "Нега и Чистење" на Пазар3.мк компаниите можат да ги објавуваат своите огласи за вработување на работници за нега на стари лица и чистење, а невработените лица може да најдат работа во соодветната област.


17 ноем. 12:45
Линк
Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Baram rabota

12 ноем. 19:21 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Негователка со 8 часа

12 ноем. 19:16 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Куќна помошничка

12 ноем. 19:11 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Негователка со 24 часа

12 ноем. 19:07 Нега и Чистење , Скопjе , Центар

Негователка со 8 часа

07 ноем. 10:40 Нега и Чистење , Штип

Baram rabota

03 ноем. 05:42 Нега и Чистење , Велес

baram rabota

01 ноем. 18:18 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Куќна помошничка

01 ноем. 18:07 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Негователка со 24 часа

29 окт. 15:23 Нега и Чистење , Скопjе , Бутел

Higienicarki I higienicari

15 окт. 02:38 Нега и Чистење , Скопjе , Скопје

Kukjna pomoshnicka

25 000 МКД

15 септ. 19:39 Нега и Чистење , Скопjе , Центар

Две Негователки со 24 часа

Огласи за работа во Скопје, Кочани, Битола, Кавадарци, Струмица, Прилеп, Штип, Струга, Гевгелија и другите градови низ земјава.Домашна нега на стари лица


На прашањето "Што е подобро, домашна нега или старски дом?" голем број луѓе одговараат со "Домашна нега".


Концептот нега на стари лица во домашни услови, претставува одличен начин за нега на старите болни или изнемоштени лица, и задоволување на потребите на старите лица на професионален начин сепак овозможувајќи лицето да продолжи да живее во сопствениот дом.Доколку имате потреба од ангажирање на ваква личност, оваа категорија е местото каде што може да огласувате дека барате негувател или негувателка на стари лица. Доколку пак, Ви е потреба работа во оваа дејност, исто така може да регистрирате оглас наведувајќи за какви лица би можеле да се грижите.Чистење и одржување на домаќинства


Чести се огласите каде се вработува лице за помош во домаќинството и чистење на домови. Исто така, голем број на луѓе и ги нудат своите услуги за чистење на станови, куќи или чистење на деловни објекти.Тука може да ги погледнете и огласите на фирмите за професионално чистење, па да ангажирате обучена хигиеничарка или хигиеничар, за чистење на Вашиот стан, куќа или деловен простор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации