Објавени: јун. 17 2017 06:52

Personal za rabota vo restoran

Објавени: јун. 17 06:52
Прегледи: 6
Kelneri i kelnerki (obezbeden smestaj i prevoz do rabota) poznavanje na stanski jazik iskustvo i timska rabota. plata 20000 den pomoznik skaradzija iskustvo timska rabota (obezbeden smestaj i prevoz do rabota ) plata 30000den
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
078304705

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации