Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за работа во ресторани, барови и продавници

Оваа категорија на Пазар3.мк е специјализирана исклучиво за огласи за работа. Тука се бара и се нуди работа од областа на угостителството и продажбата, односно се огласуваат следниве работни позиции: келнери, готвачи, продавачки и друг персонал за работа во ресторани, барови и продавници.


30 окт. 12:16 Ресторани/Барови и Продавници , Скопjе , Чаир

Skaraxhi per pune

Работа во ресторан и други угостителски објекти


Аплицирај за работа во ресторан или некој друг угостителски објект! Голем број на ресторани, кафулиња и барови во Скопје, Охрид, Струга, Гевгелија и други градови низ земјата, имаат потреба од персонал за следниве работни позиции: келнери, шанкери, помошнички за во кујна, кувари / готвачи, гиро мајстори, салатери, и друго.Работа во продавници


Доколку барате нова работа погледнете ги огласите на Пазар3.мк. Во огласите за вработување на Пазар3 се бараат кандидати за работа во продавница, во бутик, продавачка во слаткарница, продавач или продавачка во тобако, се бара продавачка во цвеќара, се огласува работа во маркет, итн.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации