Објавени: јун. 06 2017 12:48

Se bara personal

Објавени: јун. 06 12:48
Прегледи: 5

Kelneri i kelnerki (obezbeden smestaj i prevoz do rabota) poznavanje na stanski jazik iskustvo i timska rabota. plata 20000 den pomosnik skaradzija iskustvo timska rabota (obezbeden smestaj i prevoz do rabota ) plata 30000den
Цена: -

------------------------------------------------------------------
https://www.Pazar3.mk - Најголемото место за тргување во Македонија!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
078304705

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации