Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od KELNER/KA

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Ресторан EQUILIBRIUM 22 ноем. 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан EQUILIBRIUM има потреба од КЕЛНЕР/КА.
Телефон за контакт: 075 836 345
Ресторан EQUILIBRIUM
075 836 345
Leaflet
Кон почеток