Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Pica bar 4 Sezoni 01 септ. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Pica bar 4 Sezoni ima potreba od kelner/ka za posluzuvanje.TC.Biser
Pica bar 4 Sezoni
070369024 075644773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации