Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potrebna e prodavacka vo market KIKI

0 МКД

Се нуди работа од: Сашо 16 септ. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Итно е потребна продавачка во маркет КИКИ, предност-работно искуство.
бул. Партизански одреди бр.18 (до Слатка куќа)
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации