Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran Domestika ima potreba od kelner

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Ресторан Доместика Денес 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
RESTORAN DOMESTIKA ima potreba od kelner
Restoranot se naoga vo crnice vo blizina na crkvata Sv. Petka
Ресторан Доместика
071240251
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации