Македонски | Shqip | English |

Se bara kuvar so raboto iskustvo

Се нуди работа од: Иван Димитров 27 јан. 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Ресторан во строгиот центар на Скопје има потреба од кувар со претходно работно искуство. Условите се одлични.
Нема посетени огласи
Кон почеток