Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rock Kafana Rustikana bara personal

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Rock Kafana Rustikana 06 мар. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Rock Kafana Rustikana bara personal.
1. Se baraat mladi i energicni kelneri i kelnerki so iskustvo i zelba za rabota.
2. Se baraat pomosnicki za rabota vo kujna.

Se naogjame na rekord, vednas do piljarata i kancelarijata na pretsedatelot na RM (poranesen forum)
Za site informacii i detali javete se na 075-478-134 za da dogovorime sostanok.
Rock Kafana Rustikana
075478134
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации