Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran vo Karpos ima potreba od kelneri/ki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ 27 апр. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН Ресторанот во Карпош има потреба од :
- келнери/ки
Ресторанот е во склоп на бензиската пумпа на Макпетрол, веднаш до Поликлиника ,,Букурешт,,.

тел. за контакт: 075 606 071 Ѓорги
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации