Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara Prodavacka

0 МКД

Се нуди работа од: Jovan Spiroski 01 апр. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara zenko lice za rabota vo smoti bar vo Debar maalo do Hempro. Rabotno vreme 08h-17h ponedelni-petok, sabota 08-15h. Plata 12000 den.
Jovan Spiroski
078601603
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации