Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac so E kategorija

0 МКД

Се бара работа од: Oliver Trpevski 09 јан. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирмата ОЛИТРАНСКОП има потреба од шофер со E категороја за возење на влекач-кипер низ Македонија
Oliver Trpevski
078441735
Leaflet
Кон почеток