Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за вработување на професионални возачи

Голем број на слободни работни позиции, голем број на кандидати кои бараат работа како возачи и доставувачи низ земјава и во странство!


06 мај 04:59 Транспорт и Дистрибуција  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baram Rabota So C kategoria

11 мар. 20:19 Транспорт и Дистрибуција  ·  Скопjе  ·  Илинден

vozac C + E

10 МКД

27 фев. 11:08 Транспорт и Дистрибуција  ·  Охрид

Se bara sofer

Аплицирајте на отворените работни места или регистрирајте оглас и најдете работник на брз и едноставен начин!На Пазар3.мк во категоријата "Транспорт и Дистрибуција" се нуди работа за следниве работни позиции:


- Дистрибутер - шофер на комбе со Б категорија


- Магацински работник


- Шофер со Ц и Е категорија


- Возачи во Македонија и странствоМногу чести на Пазар3.мк, се огласите каде се бара возач за работа во Шведска, или некоја друга земја низ Европа. Има огласи каде се вработува шофер кој поседува буграски пасош, но исто така се вработуваат и возачи со МК документи.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации