Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram distributeri za rabota vo Skopje

0 МКД

Се нуди работа од: Saso 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Baram 5 lica-distributeri za rabota vo Skopje,od koi 4 lica baram da bidat so C kategorija so rabotno iskustvo vo distribucija,rabota so mobilni fiskalni aparati I so racni mobilni uredi za naracki(psioni ili symbol)a 2 lica so B kategorija.
Za licata koi se so rabotno iskustvo sledi povisoka plata I bonus za realiziran plan za prodazba.Licata ke bidat prijaveni I osigurani na neopredeleno.
Kontakt telefon: 070339305 Saso
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации