Македонски | Shqip | English |

Taksi kompanija

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Yellow Taxi 27 јан. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Taksi kompanija Yellow bara dispecerki so i bez rabotno iskustvo Telefon za kontakt 070 348 450
Нема посетени огласи
Кон почеток