Објавени: мар. 07 2024 12:04

Konobar/konobarica

Објавени: мар. 07 12:04
Прегледи: 58
DVOJKA, obrt za ugostiteljstvo,
Adresa: Savska cesta 198, 10000 Zagreb
Savski most, cafe bar Dvojka, traži konobara uz plaću od 1000 eura. Također imamo čistačicu. Radno vrijeme je 6 dana u tjednu, nedjeljom ne radimo. Primamo kandidate od 10 do 14 sati na adresi Savska cesta 198/b. Ako ste zainteresirani, slobodno se javite! broj tel: 095 8211 328

Opis posla
Opis radnog mjesta za poziciju konobara u Cafe Baru Dvojka:

Važna je volja za radom i pozitivan pristup poslu
Rad u ugostiteljskom objektu s 40 godina tradicije
Posluživanje gostiju i pružanje kvalitetne usluge
Priprema i posluživanje pića
Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora
Rad u timu s ostalim zaposlenicima
Poštivanje higijenskih standarda i pravila poslovanja

Uvjeti
Komunikacijske vještine
Profesionalan pristup gostima
Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
Timski rad
Poznavanje osnovnih pravila posluživanja kave i pića
Ako posjedujete navedene kvalitete i želite se pridružiti našem timu, slobodno se javite u navedenom vremenu na adresi Savska cesta 198/b. Radujemo se vašem dolasku!

Što nudimo
Prijava, putni troškovi, čistačica, smještaj
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
58
+385958211328

Адреса:

Повеќе Информации