Објавени: фев. 16 2024 10:50

Cistenje sut podrumi garazi

Објавени: фев. 16 10:50
Прегледи: 24
VRSIME CISTENJE SUT ☎️075 405 554☎️
VRSIME ISFRLANJE SEKAKOV VID NA SUT
VRSIME CISTENJE PODRUMI
VRSIME CISTENJE GARAZI
VRSIME ISFRLANJE SUT PREVOZ KAMION
VRSIME FRLANJE KABAST OTPAD SUT
VRSIME CISTENJE DVOR DVOROVI PLACOVI OBJEKTI
CISTENJE KUKJI STANOVI ZGRADI MAGACINI
UTOVAR ISTOVAR NA ROBA
POKACUVANJE PLOCKI NA ZGRADI
VRSIME CISTENJE PROSTORI OBJEKTI MAGACINI PLACOVI
VRSIME CISTENJE GRANKI TREVA SUT PREVOZ
CISTENJE PODRUM GARAZI ZGRADI
VRSIME ISFRLANJE GRADEZEN SUT
KONTAKT TELEFON ☎️075 405 554. MIRSAT SKOPJE
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
075405554

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации