Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Транспорт / Превоз / Ископ - Пазар3 услуги


Превоз на товар и патници. Селидби. Rent-a-car. VIP такси сервис. Внатрешен и надворешен превоз со автомобили, комбиња и камиони. Транспорт на материјали, песок, шлунак, цемент, блокови и друго. - Сите овие услуги се огласуваат во оваа категорија на Пазар3.мк
Денес 11:06 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Cistenje sut podrumi garazi

Денес 10:35 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 10:06 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 06:09 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 МКД Намалена цена

Денес 00:31 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prevoz kombe selidbi skopje

Вчера 20:45 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Вчера 15:25 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Вчера 13:25 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje drva frlanje granki

Вчера 12:55 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rusenje zidovi krsenje beton

Вчера 10:34 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje na dvorovi podrumi garazi

Вчера 08:57 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prevoz kombe selidbi skopje

23 фев. 20:43 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iskop racno iskop so bager

23 фев. 19:12 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje sut podrumi dvorovi

23 фев. 19:04 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi secenje beton

23 фев. 18:56 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

23 фев. 15:33 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi secenje beton

23 фев. 14:43 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Secenje drva kastrenje drva

23 фев. 11:03 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje krsenje frlanje sut prevoz

22 фев. 22:47 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prevoz kombe selidbi frlanje sut

22 фев. 22:37 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rusenje plocki krsenje zidovi

22 фев. 16:22 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

22 фев. 14:32 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje drva kastrenje drva

22 фев. 13:12 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

22 фев. 10:43 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe frlanje sut


Транспорт на товар / Превоз на патници во земјава и странство / Ископи - Пазар3 услугиТранспорт на стока и машини


Доколку Ви е потребна транспортна компанија за транспорт на стока погледнете ги огласите во оваа категорија на Пазар3.мк. Тука се огласуваат следниве услуги од страна на неколку транспортни компании: транспорт на песок, тампон и шлунак, превоз на автомобили, работни машини и контејнери, и многу друго.Превоз на патници во земјава и странство


Превоз со ВИП возила, такси превоз, превоз со комбиња и автобуси, на повеќе локации низ земјава и во странство. Активни се огласите за превоз на патници до аеродром, превоз на релација Скопје - Софија, превоз Скопје - Солун, такси превоз Скопје - Белград, Скопје - Маврово, и многу други дестинации низ земјава и странство.


Тука исто така може и да изнајмувате rent-a-car возила.Ископ и селидби


Потребна Ви е помош при селење? На Пазар3.мк може да најдете превоз со комбе или друго возило, за пренос на сите Ваши предмети, мебел и куќна опремнина. Селидби на домаќинства или фирми - тука ќе најдете специјализирани фирми кои ја нудат услугата за пренос при селидби или собирање и фрлање на шут и отпад при реновирање.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации