Оглас од претпријатие Објавени: дек. 08 2023 12:59

Prevoz transport na roba i selidbi

МКД

Објавени: дек. 08 12:59
Прегледи: 56
Vrsime transport, prevoz so kombe po (najprifatlivi ceni) na sekakov vid na roba kako i pokuknini, gradezni materijali mebel, selidbi i ostanato vo Skopje i niz Makedonija Po potreba imame rabotnici za utovar i rastovar - Tel kontakt: 075 940 669
Rabotime i na faktura

Опис на линк

Transportni uslugi

Transport prevoz na roba i selidbi vo sekoe vreme
Посети ја страната на нашата продавница

Skopje centar

075940669

https://..

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации