Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vlecna Slep Sluzba

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Slep sluzba Gevgelija 15 септ. 08:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Slep sluzba Gevgelija

4 Огласи во продавницата

Keramidi polovni 6 MKD
Vranec i Muskat 15 MKD
Se prodava kamion DIGALKA 11 000 EUR
SLEP SERVIS GEVGELIJA

Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Македонија и надвор од Македонија. Лиценцирана компанија со дологогодишно работење.

078 238 094
070 238 094
078 459 987
Slep sluzba Gevgelija
078238094

Slep sluzba Gevgelija

4 Огласи во продавницата
Se prodava kamion DIGALKA 11 000 EUR
Keramidi polovni 6 MKD
Vranec i Muskat 15 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации