Објавени: мар. 03 2022 10:22

Se vrsi transport i prevoz

Објавени: мар. 03 10:22
Прегледи: 3
Prevoz na sekakva roba vo Skopje i na teritorijata na cela Makedonija.
Prevozot go vrsime so kombe so slednite dimenzii na tovaren prostor:
Dolzina 3,7 metri
Sirina 1,75 metri
Visina 2,14 metri
Volumen 14 m3
Nosivost 1,6 toni
Sobira 5 Euro paleti (80 x 120 sm)
Telefon za kontakt 070 398 391
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации