Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2022 09:11

Taksi prevoz do site ski centri

Објавени: мар. 04 09:11
Прегледи: 320
Prevoz do site Ski centri-Borovec, Bansko, Kopaonik, dostapen drzac za skii. Bebzedna voznja so zimski gumi, nema lizganje i zaglavuvanje vo sneg.
https://www.facebook.com/taxiskopjeairport/
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации