Оглас од претпријатие Објавени: фев. 21 2021 06:03

SLEP SLUZBA NA POVIK

ЕУР

Објавени: фев. 21 06:03
Прегледи: 219
VRSIME TRANSPORT NA VOZILA VO MAKEDONIJA I STRANSTVO
ISTO TAKA VRSIME GODISEN TEHNICKI PREGLED NA VOZILA VO BUGARIJA
RASPOLAGAME SO DVE PRIKLUCNI PRIKOLKI EDNO VOZILO VW CRAFTER
EDNO VOZILO FORD TRANSIT
RABOTIME 24/7
TELEFON ZA KONTAKT
078224723 STEVO
070477887 BOBAN

NAPOMENA VOZILOTO NE E NA PRODAZBA
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации