Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

aluminski ogradi

120 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 19 јан. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
bojna montim parmaka pi aluminit dhoma ene tjashme me panelka. cmemet Jon pi 30-150 euro 1meter.
Leaflet
Кон почеток