Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Занаетчии - Пазар3 услуги


Дел од услугите кои секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк се и услугите кои ги нудат занаетчиите како што се: водоинсталатери, градежни работници, електричари, гипсери, молери, и други мајстори.


Доколку Ви е потребен ваков тип на услуга разгледајте ги сите огласи и најдете соодветно решение за Вашите потреби, лесно, брзо и едноставно.
04 апр. 05:15 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Keramika,sanitarija,vodovod

20 мар. 12:37 Претпријатие Занаетчии  ·  Битола

Audi A4

16 мар. 11:57 Претпријатие Занаетчии  ·  Тетово

Vnatresna izolaciaja

111 ЕУР

14 мар. 02:50 Претпријатие Занаетчии  ·  Битола

Audi A4

27 фев. 19:33 Претпријатие Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Parket Don

12 фев. 10:58 Занаетчии  ·  Велес

proizvodstvo na pruzini(federi)

11 фев. 14:06 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI


Потребна Ви е промена на електричната инсталација? Сакате да ја реновирате дневната соба? Или пак да ги промените прозорите?


Се наоѓате на вистинското место! Тука, во оваа категорија на Пазар3.мк, лесно, брзо и едноставно може да најдете електричари, водоинсталатери, монтери на ПВЦ дограма, и многу други услуги.Водоинсталатерски услуги - Пазар3.мк


Ангажирајте водоинсталатер преку Пазар3.мк!


Дел од услугите што ги нудат водоинсталатерите на сајтот се: поправка на дефетки, одзатнување на канализации машински и со употреба на сајли, реновирање на купатила, замена на постоечки одвод со нов pvc пластичен одвод, поправка на мијалници, чешми, туш кабини, монтажа на нова санитарија, и многу друго.Електричарски услуги - Пазар3.мк


Услугите што ги нудат стручните и висококвалификувани електричари на Пазар3.мк се: изведба на сите видови на електрични инсталации, отстранување на дефекти, поправка на електрични шпорети, поправка на спратни табли, поставување на штекери, прекидачи, индикатори, лустери, монтажа на кујнски елементи, монтажа на електрични апарти во купатила итн.Молерски, Гипсарски и Фасадерски услуги


Разни молерски услуги: молерај, глетување, бојадисување и друго секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк!


Рушење ѕидови, поставување ламинат, плочки и паркет, поставување гипс картон, изградба на надворешни огради, и многу други услуги ќе најдете во оваа категорија на сајтот.Разгледајте ги сите огласи или користете го филтерот за пребарување за полесно и побрзо да ја пронајдете услугата која Ви е потребна.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации