Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO

190 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип 21 дек. 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Zabici za skele Kajli za selovanje trkala  Alati 200 МКД
Alati za site masini po crtez i potreba dr uslugi 99 ЕУР
Zapki za fasadno skele Vrtlivi Stabilni Kajli novi 220 МКД
Kajli za selovanje Stegi Spojki Trkala Alati i dr 65 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
..Наше Лично Производство... Достава Веднаш.....

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

2. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*ПРИМАТ ШТИП од Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375
[email protected]

.....цени по договор и достава веднаш....
..... производите се како на сликите ......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 25 години македонски производи ....
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш... A - Тестирани производи 1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф, Кајли за шеловање на оплати, Натезни глави за во градежништвото, Продолжетоци - наставци за скеле, Коцки(калупи) за испитување на бетон. *Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 [email protected] ..цени по договор на големо и мало модел и достава.....по договор.. ...Производите се како на сликите......... ...побарајте не .. за се има договор.. ...26 година македонски производи...
Посетете ја нашата продавница
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip Прикажи на мапата
070210776
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
070 210776 , 032 380375
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Proizvodstvo na Zapki Kajli Trkala Alati novi 185 МКД
Kajli Zapki Stegi Spojki za skele Trkala Alat nov 65 МКД
Proizvodstvo na zabici za skele komplet so straf 200 МКД
Zabici za skele Vrtlivi Okretni Kajli Nastavcii 250 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации