Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PARNO GREENJE

100 МКД

Се продава од: Goran 20 авг. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Набавка и монтажа на сите видови системи за парно греење како и преправка на постечки печки.Радијатори котли и етажни печки како и камини од марката прити од највисок квалитет.Контакт на тел 078 499 430 кај лицето Горан.На Ваш повик доагаме и се договараме.Цени-...поволни
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации