Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RTENjE NA PAULOWNIJA elongata tementosa

0 МКД

Се продава од: stevce 07 мар. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SEGA E VREMETO BES DA EKPERIMENTIRATE DOMA.....
Gotov rasad (drvce ) po vas izbor...vo koj period od godinata vi se potrebni ...

Paulownija 9501 (hibrid)...Dostapno
Paulownija Kawakamii Experimental...dostapno
Paulownija Elongata Exp...dostapno
Paulownija Cantalpofilija Exp...dostapno
Po dogovor

Paulownija Shan Tong (hibrid)
Paulownija Bellisia (hibrid)
Paulownija Tementosa (medonosno drvo)


Rtenje na vasite semki samo za 5-7dena (elongata).(.tomentosa) i dr vidovi
Potoa pikiranje vo soodvetni kesi so zemja (miksklasna)......po dogovor

.Kapacitet 500+200 semki.....

Zemate gotov proizvod odgleduvan so prirodni hormoni ....sto znaci pogolema izdrzlivost na drvoto! Prirodnite hormoni se najvazen proces vo rastenjeto kaj rastenijata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации