Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOZI

0 МКД

Се продава од: Vanco 22 авг. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Се продаваат млади,бели,млечни кози.
Цена по договор. Повеке информации на бројот: -075710365 или -075710271
Vanco
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации