Македонски | Shqip | English |

Se bara GOTVAC

Се бара работа од: Билјана Василеска Денес 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Се бара готвач за работа во ланч бар
Нема посетени огласи
Кон почеток