Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

Се продава од: Julijana 11 јан. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

39 000 ЕУР

Површина: 30 m2
Локација: Битола
Простории : Друго
Se prodava deloven prostor vo centralnoto gradsko podracje pogoden za ordinacija, knigovodstveno biro, ucilnica i slicno.
Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток