Македонски | Shqip | English |

GERMANSKI ALUMINIUMSKI BANDAZI NOVI

Се продава од: bandazi 13 мај 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
GERMANSKI ALUMINIUMSKI BANDAZI novi ODGOVARAAT ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA OPEL GOLF .BANDAZITE IMAAT OSUM OTVORI ZA STRAFOVI RASTOJANIETO POMEGU STRAFOVI 100 mm i 108mm. toa znaci deka odgovaraat za vozila so cetiri strafovi koi imaat rastojanie pomegu strafovi 100 mm isto taka i vozila so cetiri strafovi koi imaat rastojanie pomegu strafovi 1o8mm. 7j x15 H2 odgovaraat za CITROEN PEUGEOT FORD CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток