Македонски | Shqip | English |

Gumi 195/65/R15

Се продава од: Jovica 25 окт. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
4 gumi Pirelli 195/65/R15 M+S
Нема посетени огласи
Кон почеток