Македонски | Shqip | English |

CAT 323 D

Оглас од претпријатие. Се продава од: ITMAKOM dooel 10 септ. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

52 000 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Градежни машини
CAT 323 D
GOD 2006
SATI 7000
Нема посетени огласи
Кон почеток