Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени градежни машини

Голем избор на градежни машини на Пазар3.мк! Се продаваат натоварувачи, робот корпа, автодигалка, бетонска пумпа, багери, грејдери, ваљаци, булдожери, комбинирки и други градежни машини за сите Ваши потреби.

Вчера 17:44
Linku:
Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CAT 226 D , JCB 3CX


Денес 00:15 Градежни машини  ·  Гостивар

Drobalica za otpad

1 ЕУР

Вчера 17:44 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CAT 226 D , JCB 3CX

19 апр. 19:36 Градежни машини  ·  Кичево

Utovarna O&K L20.5

30 ЕУР

18 апр. 23:47 Градежни машини  ·  Битола

Uslugi so mini bager

1 ЕУР

10 апр. 15:39 Градежни машини  ·  Штип

MINI BAGER TAKEUCHI TB 150

22 000 ЕУР

Огласи за продажба на механизација за градежништво на Пазар3.мк


Погледнете ги огласите за продажба на нови и половни градежни машини. Се продава багер Hitachi, bobcat багер, се продаваат мини багери, бетон пумпа, ваљак, кран, утоварувач, телескоп, и многу други разни градежни машини по најповолни цени. Во оваа категорија на Пазар3 ќе најдете огласи за продажба на секаков тип на градежни машини потребни за извршување на сите Ваши градежни активности.Голем број на продавници специјализирани за продажба на градежни машини ги огласуваат своите производи на Пазар3.мк. Мемедовски компани Скопје, Дозна ДООЕЛ Скопје, Еуроградба Асаноски Прилеп, ДООЕЛ Ноце Струга, ZAÇE Transport Охрид, Bula Forklift Тетово, Мега Техника ДООЕЛ Скопје, и многу други фирми продаваат виљушкари, багери, булдожери, кранови, бетоњерки, мини багери и многу други видови на градежни машини.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации