Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kumanovo

Се продава од: Aslani Денес 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 7000 m2
Локација: Куманово
Plac ima 7000m2 Ramanovski Put, i Autoput za Skopje. Blizu Benzinskapumpa Lukoil.
Cena po dogovor na Telefon
Kontakt na Viber: 0041762059898
Нема посетени огласи
Кон почеток