Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Placevi | Продажба на разни плацеви како placevi Skopje, placevi vo Ohrid, placevi Ohrid и во многу други градови на Пазар3

Placevi | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Plac. Доколку сте во потрага на одлични placevi, од типот на placevi vo Dojran, placevi Kumanovo. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен плац со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за плацеви на Пазар3!
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

06 апр. 22:10
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava plac vo Stopanski Dvor, Volkovo

14 апр. 10:43
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

СЕ ПРОДАВА НИВА


Денес 16:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Shitet vend 2800 m2. 40

Денес 15:24 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Shitet toke ne Gajre - 6500 m2

70 000 ЕУР

Денес 15:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Shitet toke ne Gajre - 6500 m2

70 000 ЕУР

Денес 06:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Gradezno zemjiste vo Sopiste

50 ЕУР

Вчера 17:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Placevi so markici vo Sopiste

1 ЕУР

Вчера 15:32 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

NA EXSTRA LOKACIA

9 ЕУР

Вчера 09:56
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Желино

Trebosh lagja Gemush

45 ЕУР Намалена цена

Вчера 09:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA NIVA VO OGNJANCI 6680 M2

17 999 ЕУР

17 апр. 10:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Niva vo Kuckovo

Вчера 03:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар

Vënd 2581m2 në dalje të qyetit fsh Raven

Вчера 03:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

NA SUPER LOKACIJA

7 ЕУР

Продажба на Placevi на Пазар3


Placevi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот Plac. Независно дали продавате plac vo Skopje, placevi vo Ohrid или било кој друг град, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите плацеви со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков плац. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: placevi Skopje, reklama 5 placevi, prodazba na placevi Skopje и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива.
Не губете време, пребарајте ги огласите за плацеви и ниви на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален плац на идеална локација.


Пребарувај плацеви на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот плац, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации