Македонски | Shqip | English |

Vila Galerija Pestani Apartmani

Се продава од: OGLAS 09 јул. 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Aparmani opremeni so spalni i so posebni kreveti.posebno kupatilo,balkoni so pogled na ezero ,kujna so pribor,dvorno mesto ,wi-fi ...
Нема посетени огласи
Кон почеток