Македонски | Shqip | English |

Presa johnder 342A

Се продава од: gjoko 23 авг. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Локација: Кривогаштани, Прилеп
Возила : Приклучни машини
johnder 342 a so avtomatsko podmackuvajne .Sealka Nodet pneumatska za pcenka so 6 redov so hidraulicni markeri kako nova,Sadacka za kompiri dva reda avtomatska, plugovi obrtaci huard i dr machini uvezeni od ch. za info javetese na 075616026 Igor ili viber 0041766065906
Нема посетени огласи
Кон почеток