Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јул. 19:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Плац

16 јун. 08:06 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

1 ЕУР

28 мај 20:58 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

5 300 ЕУР

08 фев. 16:16 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

5 000 ЕУР

08 фев. 13:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

vw passat b6 19 TDI 2005 77 KW

4 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 13:17 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

1 ЕУР

24 дек. 13:11 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

1 ЕУР

17 дек. 22:49 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Se bara kuka ili stan za iznajmuvanje

26 ноем. 13:59 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

02 окт. 21:26 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Alfa Romeo 156

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 14:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

VW Passat 1.6 TDI Bluemotion 2010

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 12:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

VW Passat 1.6 TDI Bluemotion 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:46 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

CITROEN C5 2009 2.2 HDI

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 авг. 23:45 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Се продава куќа со голем двор и овоштарник во Кривогаштани

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 40
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

CITROEN C5 2009 2.2 HDI

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 јул. 07:25 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

imt 539

1 ЕУР

18 јул. 11:41 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Chevrolet Aveo

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 17:19 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Продавам Плац со мала куќа и овоштарник

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 мар. 16:40 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Imt 539

09 мар. 16:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Audi A4 2.0tdi

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:34 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

wireless controller Xbox one nov

5 000 МКД

24 ноем. 05:44 Автомобили  ·  Zastava  ·  Poly  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Се продава Застава Пикап

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
22 ноем. 16:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Audi a3 2.0tdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 18:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Audi A3 2.0tdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 02:03 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Zetor  ·  Drug model  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

ZETOR MAJOR 80 2015 /16

1 ЕУР

12 ноем. 22:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Audi a3 2.0tdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 09:49 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Maski maltezeri

220 ЕУР

07 јул. 14:05 Автомобили  ·  Rover  ·  214  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Itno Rover 214si

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 15:13 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Imt 539

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации