Македонски | Shqip | English |
02 авг. 15:58 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

BMW 530

21 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул. 20:43 Куќи/Вили , Прилеп , Кривогаштани

Kuka vo Krivogastani

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
13 јул. 10:02 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Opel Corsa D 1.4 Opc line

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 17:55 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Fiat Punto Grande

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 13:57 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Opel Astra J 1.4 -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 22:12 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Hyundai Pony -95

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 17:50 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
28 мар. 01:42 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Mercedes-Benz C 220 avangard

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:28 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Mazda 626

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:42 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

BMW X5 3.0D 218 KS 04

10 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:59 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Mercedes-Benz ml350

24 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток