Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Probistip itno i povolno

Се продава од: Viktorija 04 ноем. 21:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Ул. Илин врв / Маричанско маало
Површина: 73 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Нема
Локација: Пробиштип
Се продава куќа во Маричанско маало, ул. Илин врв, поранешна улица 5.
Куќата е карабина со 3 соби, кујна, ходник и вц.
Двор со 395 м2 простор. Цена по договор.
Тел. 077/528396 и 077/669278
Нема посетени огласи
Кон почеток