Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kuka vo Ohrid - Избор на вили и куќи | Пазар3

Пребарувате вила или kuka vo Ohrid, kuka vo skopje, kuka vo tetovo, kuka pod kirija kumanovo или други делови на Македонија? Посетете ја Пазар3 за најголем избор на недвижности: куќи, вили, станови, и плацеви за куќа. Нудиме разни опции како куки и вили со базен во Скопје и Маврово.


Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија. Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.
08 јул. 10:25
Линк
Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа во Струмица

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 01:57
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:46
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Припор

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
Онлајн

Денес 16:03
Линк
Куќи/Вили  ·  Куманово

Куќа во Гладно поље

168 000 ЕУР

Број на соби: 9
Денес 15:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 15:28
Линк
Куќи/Вили  ·  Ресен

Kuka vo Dolno Dupeni do prespansko ezero

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 14:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba

Број на соби: 3,5
Денес 14:43
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Se izdava Vila / vikendica so bazen, Markov Manastir

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 14:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 14:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kukja vo Stopanski dvor, Volkovo

99 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Онлајн
Денес 13:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Pripor 130m2 so cel plac 310m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
Онлајн
Денес 13:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Cento 73m2 so cel plac 167m2 na glavna ulica

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 12:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kukja od 398m2 so dvor vo Tetovo

255 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 12:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

ЦЕНТАР, КУЌА, ГАРАЖА,ДВОРЧЕ, СО МАРКИЦА

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Онлајн
Денес 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna kuka vo Gorce Petrov

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн
Денес 11:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK153. Se prodava kompletno renovirana kukja vo Cento

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 11:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK96. Se prodava kukja vo Cento

260 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Онлајн
Денес 11:12 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka na samiot izlez od Bitola

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Онлајн
Денес 10:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK189. Se prodava kukja vo Lisice

140 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 130
Онлајн
Денес 10:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 10:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so dva trosobni stana Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Онлајн
Денес 09:36 Куќи/Вили  ·  Охрид

Вила ДОН 2024 Охрид

900 МКД / дневно

Број на соби: 6
Онлајн
Денес 09:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
Денес 08:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na Vodno so golem dvor

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 07:08 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ubavo uredena kuka od 300m2 vo Kisela Voda

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Денес 05:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

КУЌА НА ВОДНО

699 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 02:00
Линк
Куќи/Вили  ·  Прилеп

Kujka Prilep

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
Денес 01:59 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Kuka vo Prilep

34 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 01:57
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 10:23 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
Денес 01:57 Куќи/Вили  ·  Битола

Prodazba na kujka vo kravari

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 01:57 Куќи/Вили  ·  Охрид

Се продава куќа во Пештани

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 01:56 Куќи/Вили  ·  Охрид

Вила ДОН 2024 Охрид

900 МКД / месечно

Број на соби: 6
Онлајн
Вчера 23:40 Куќи/Вили  ·  Тетово

Se prodava kukja nad Drenovec Tetovo 3

1 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Вчера 22:49 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Продавам куќа во Прилеп

Број на соби: 2,5
Вчера 22:46
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Припор

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
Онлајн
Вчера 20:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava Prostor za proslavi

Број на соби: 1
Вчера 20:55 Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka na 3 sprata vo Veles

105 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Онлајн
Вчера 19:49 Куќи/Вили  ·  Охрид

Вила ДОН 2024 Охрид

900 МКД Намалена цена

Број на соби: 6
Онлајн
Вчера 19:48 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kompletno namestena kukja na ekskluzivna lokacija

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 9
Вчера 19:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti nova kuka

200 000 ЕУР

Број на соби: 10

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.


На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вила со базен, и друго.


Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на вашата барање. Внимавајќи на вашите потреби, ви го овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како "kupi kuka kupi stan", "vila so bazen skopje", "vila vo mavrovo", "vila so bazen makedonija", и "плац за куќа".


При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.


Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.


Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации