Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kuka vo Ohrid - Избор на вили и куќи | Пазар3

Пребарувате вила или kuka vo Ohrid, kuka vo skopje, kuka vo tetovo, kuka pod kirija kumanovo или други делови на Македонија? Посетете ја Пазар3 за најголем избор на недвижности: куќи, вили, станови, и плацеви за куќа. Нудиме разни опции како куки и вили со базен во Скопје и Маврово.


Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија. Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.
10 септ. 14:25
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 окт. 15:37
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Се продава

330 000 ЕУР

Број на соби: 10
01 окт. 14:37
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka vo skopko Kale

Број на соби: 6
Површина: 180

Денес 14:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Imot na povrsina od 1000m2 komplet

Број на соби: 7
Површина: 100
Денес 14:43
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtëpi në Çair Çanka

38 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 14:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Nova kuća vo centar- Top lokacija

169 999 ЕУР

Број на соби: 3,5
Онлајн
Денес 13:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo strogiot centar na gradot

61 999 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Онлајн
Денес 13:11 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava Kuka vo Ohrid nasproti Ohridskata Bolnica

280 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 13:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Центар

House for rent on Vodno

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 11:27 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Madzari

165 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Денес 11:13 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Cento 120m2

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 09:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
Денес 09:04 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Centar na Kumanovo

179 000 ЕУР

Број на соби: 9
Денес 09:04 Куќи/Вили , Куманово

Se iznajmuva sprat od kuka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 07:24 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

izdavam

8 500 МКД /

Број на соби: 2
Денес 07:24 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Dupleks so dvor vo Butel 1

72 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Денес 02:28 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Iznajmuvam prizemje od kukja vo Bardovci kaj crkvata levo

Број на соби: 3,5
Вчера 21:26 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 20:33
Линк
Куќи/Вили , Тетово

Molla Residences shtepi ne tetove

Број на соби: 3
Вчера 20:19 Куќи/Вили , Струга

Se prodava kuca vo struga

240 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:19 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 20:18
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Se prodava

87 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 20:18 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Nov kompleks na kuki vo Bardovci

Број на соби: 4
Вчера 20:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Deloven prostor vo Gevgelija

130 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 18:33 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Вчера 16:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

KAT OD KUKJA VO KOZLE SO DVOR

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:40 Куќи/Вили , Прилеп

Се продава Куќа.

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Број на соби: 5

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.


На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вила со базен, и друго.


Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на вашата барање. Внимавајќи на вашите потреби, ви го овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како "kupi kuka kupi stan", "vila so bazen skopje", "vila vo mavrovo", "vila so bazen makedonija", и "плац за куќа".


При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.


Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.


Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации