Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Куќа | Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje достапни на Pazar3

Куќа | Пазар3 е водечка онлајн платформа за огласување во Македонија за продажба на куќи и недвижности. Нашиот сајт обезбедува богат избор на куќи во секое градско и селско подрачје во Македонија, што го прави идеален избор за оние кои бараат свој нов дом или инвестиција во недвижности. Со нашите напредни функции за пребарување и филтрирање со клучни зборови како: se prodava kuka, se prodava kuka vo skopje, продавам стара куќа, se prodava kuka vo prilep корисниците можат лесно да ги пронајдат куќите кои одговараат на нивните потреби и буџет.
Пазар3.mk не е само платформа за купување и продавање на куќи, туку и за изнајмување, објавување на огласи и директна комуникација со продавачите. Со нашата услуга, сите процеси се олеснети и овозможени, што го прави искуството на купување и продавање на недвижности удобно и ефикасно.

Вчера 20:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5

Вчера 20:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka od 271m2

249 500 ЕУР

Број на соби: 7
Онлајн
Вчера 20:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Вчера 14:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvame kuka vo opstina Karpos

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 11:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno

Број на соби: 7
Онлајн
Вчера 09:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka od 372m2 vo Tetovo

305 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 09:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka vo blizina na muzicko uciliste vo Tetovo

280 000 ЕУР

Број на соби: 9
28 мај 19:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka vo Otovica

149 000 ЕУР

Број на соби: 7
Онлајн
28 мај 19:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo centralno podracje Imperija nedviznosti

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Онлајн
28 мај 17:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
28 мај 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA PREKRASNA KUKJA VO KOZLE

560 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 мај 14:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vikendica uredena so plac 2000m2 vo Katlanovo

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
28 мај 14:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
28 мај 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

OK88. Se prodava kukja vo Marino

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
28 мај 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja vo Taftalidze 1 kaj Katastar

500 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
28 мај 12:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so bazen vo Katlanovo

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
28 мај 12:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA KUKA VO VLAE

195 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Онлајн
28 мај 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA VIKEND KUKJA VO KATLANOVO

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
28 мај 09:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava kuka vo HROM sso dvorce

158 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
Онлајн
28 мај 08:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA PREKRASNA KUKJA VO PRZINO

450 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 мај 08:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

KAT OD KUKJA VO KOZLE SO DVOR

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 мај 04:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Број на соби: 5
Површина: 100
27 мај 21:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Ченто

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
27 мај 21:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Петровец

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
27 мај 21:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа со базен во Радишани

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
27 мај 18:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

Nova kuka na patot za Brusnik so golem dvor

89 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
27 мај 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kukja od 398m2 so dvor vo Tetovo

255 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Продажба на куќи на Пазар3


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи. Дали куќата е со отворен паркинг или затворен parking, дали има клима, каков вид на klima уред, дали има sopstveno parno, дали таа куќа е опремена со кујнски елементи, дали има простории за канцеларии, магацини, дали просторот е реновиран и тн.
На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, kuka vo suto orizari и друго.
Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на Вашите барања. Внимавајќи на Вашите потреби, Ви овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како продавам куќа, Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje, потоа може да пребарате и како "namestena kukja vo skopje, куќи во скопје, se продава куќа и тн.
При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.
Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, kat od kuka и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?
Или сте агенција за недвижности која продава kuki, kancelarii, magacini vo Makedonija?
Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa и гарантираме резултат.
Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.
Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации