Македонски | Shqip | English |

MON AMI IMA POTREBA OD RABOTNICI

Се продава од: Amin Вчера 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Унисекс
Новиот бренд Мон Ами Македонија има потреба од искусен кадар во менаџмент и искуство со продажба на обувки. Испратете го вашето CV na email: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток