Македонски | Shqip | English |

KOSTUM ZA GJURENJE I SURFANJE

Се продава од: Бранко Вчера 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Зимски/Водени спортови
Скоро нов костум за гњурење или сурфање, големина XL, Mares, од неопрен со дебелина 3 мм.
Нема посетени огласи
Кон почеток