Македонски | Shqip | English |

Dve umetnicki sliki

Се продава од: Violeta Spasovska 12 јул. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 3.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Продавам две уметнички слики од авторот Александар.Ј.

Двете слики се масло на платно,едната е со димензии : 86 x 64 cm (1998 год.) , а втората : 64 x 73 cm (1996 година).

Двете слики ги продавам по цена од 200 Евра една.

Околу цената има простор за договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток