Македонски | Shqip | English |

7 TIPA LENTI TRAKI VO BIDIFIT so ceni OD

Оглас од претпријатие. Се продава од: BidiFit Prodavnica 13 авг. 21:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го овој спортски предмет за 2.370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

18 990 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање


EЛЕКТРИЧНА ЛЕНТА IRUN СО ПОДАРОК МАСАЖЕР
ЦЕНА СО ПОПУСТ 21990 ДЕН
Технички карактеристики:

-носивост до 120 кг
-моќност на моторот 1,5 к.с
-5 лед екрани(7 предефинирани и 1 програма со рачно подесување)
-брзина од 1 до 13 km/h
-рачно подеслив наклон на 4 нивоа
-сензори за пулс на рацете.растојание,време,брзинаи калории
-сигурносно копче
-површина за трчање 100*40 cm

Бруто/нето тежина на справата(35кг)


NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2Bidifit prodavnica NAJEFTINI FITNES SPRAVI!!!
ORBITREJCI 6 tipa od 7990 do 11600DEN do 130kg
STATICNI VELOSIPEDI od 6290do 8990den do 140kg
STEPERI 2990-3690den ELEKTRICNI TRAKI ZA TRCANJE 14990 do 26900den profi traka
BENZ KLUPI 4490den
LEG MAGIK
SPRAVI ZA STOMACNI
PILATES TOPKI
SPRAVI ZA SKLEKOVI
kombinirani od 15690den

SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA ZAVERENA SO FISKALNA SMETKA I PECAT OD FIRMA! !!

070609659

masaza
Нема посетени огласи
Кон почеток