Македонски | Shqip | English |

Prevoz na patnici

Оглас од претпријатие. Се продава од: Компасс Сервис Денес 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Превоз на патници до сите дестинации во Р. Македонија 🇲🇰 и надвор, во Европа🇪🇺. Од и до домашна адреса🏡 превозот се извршува со комбе (hyundai h1) 7+1🚐 и простор за багаж на потреба на патниците..💼
*Превоз на туристи
*Шатл превоз
*аеродромски превоз трансвер до хотел ..
*семинари
*безнис патувања
*приватни патувања
*шопинг тури
✈️🏪️Сигурно и безбедно до сите дестинации..🌍
24/7⏰ во секое време по потреба на патниците.
📞📆Инфо и резервација :
+38978807341
📩 [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток