Македонски | Shqip | English |

Renault Magnum Euro 5 500 DXI

Се продава од: Vikror 11 јун. 11:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Renault
Модел: Magnum
Renault Magnum 2006godina euro 5 500DXI aftomatik retarder registriran do 15 10 2019 vovlo motor voziloto e vo odlicna smeneto lamela korpa lager sostojba moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток